Detailer samochodowy Maciej Leściorz

facebook youtube

O Nas

o mnie 1

 

Wstęp

PROdetailer Tychy Maciej Leściorz  

Oferujemy kompleksowy zakres usług autodetailingu.
Świadczymy takie usługi jak : 

  • zabezpieczenie lakieru samochodowego
    bezbarwną folią ochroną PPF,
  • aplikację ochronnych powłok ceramicznych,
  • renowację i polerowanie lakieru,
  • przygotowanie samochodu do sprzedaży,
  • detailing wnętrz,regenerację reflektorów, oraz
  • czyszczenie i konserwację tapicerki skórzanej.

 

O mnie.

Nazywam się Maciek Leściorz i jestem założycielem studia zaawansowanej kosmetyki samochodowej PROdetailer Maciej Leściorz.

Przygodę z detailingiem rozpocząłem niespełna 15 lat temu. Był to wówczas sposób na spędzanie wolnego czasu w garażu gdzie doprowadzałem do perfekcji swojego pierwszego youngtimera - BMW E30. Wtedy też zaczęła się moja przygoda z YouTube skąd garściami chłonęłam wiedzę i inspirowałem się detailereami zza oceanu. Pół żartem pół serio muszę przyznać, że nie wiele się zmieniło tzn. każdy prywatny samochód czy to Audi RS6 czy BMW e39 M5 zaraz po zakupie zamknąłem tym razem już na hali i wyciskałem z nich " detailingowy max.

Tak zajawka dopieszczania aut przerodziła się w prawdziwą pasję, aż w końcu spełniło się moje marzenie o stworzeniu w pełni profesjonalnego i wyposażonego studia.

o mnie 2

 

 

o mnie 4 1

 

Tak w 2013 roku powstało miejsce- studio PROdetailer, gdzie zrealizowałem już setki realizacji i zabezpieczyłem dziesiątki aut.

Obecnie poza realizacją projektów w studio przeprowadzam indywidualne szkolenia detailingowe oraz wspólnie z przyjaciółmi z branży wykonuje detailingowe realizacje.

W 2019 roku wraz z moim adeptem Mateuszem wykonaliśmy wspaniałe realizacje u wymagającego Klienta ze Szkocji gdzie pracowaliśmy nad wyjątkowymi samochodami:
Ford Escosrt Cosworth, Porsche 911 czy Audi RS4.

Zanim motoryzacja pochłonęła mnie na dobre prowadziłem hodowle ptaszników oraz byłem zagożałym spinnigistą. Kolarstwo MTB również nie jest mi obce i dobre kilka lat przejeżdziłem na " na dwóch " kołkach.

 

 

Nasze realizacje

Zobacz więcej