Detailer samochodowy Maciej Leściorz

facebook youtube

O Nas

o mnie 1

 

Wstęp

PROdetailer Tychy Maciej Leściorz  

Oferujemy kompleksowy zakres usług autodetailingu. Świadczymy takie usługi jak : zabezpieczenie lakieru samochodowego folią PPF, aplikacji powłok ceramicznych, renowacji lakieru, przygotowania samochodu do sprzedaży, detailingu wnętrza, regenracji reflektorów, oraz  czyszczenia i konserwacji tapicerki skórzanej. 

 

O mnie.

Nazywam się Maciek Leściorz i jestem założycielem studia zaawansowanej kosmetyki samochodowej PROdetailer Maciej Leściorz.

Przygodę z detailingiem rozpocząłem niespełna 15 lat temu. Był to wówczas sposób na spędzanie wolnego czasu w garażu gdzie doprowadzałem do perfekcji swojego pierwszego youngtimera - BMW E30. Wtedy też zaczęła się moja przygoda z YouTube skąd garściami chłonęłam wiedzę i inspirowałem się detailereami zza oceanu. Pół żartem pół serio muszę przyznać, że nie wiele się zmieniło tzn. każdy prywatny samochód czy to Audi RS6 czy BMW e39 M5 zaraz po zakupie zamknąłem tym razem już na hali i wyciskałem z nich " detailingowy max.

Tak zajawka dopieszczania aut przerodziła się w prawdziwą pasję, aż w końcu spełniło się moje marzenie o stworzeniu w pełni profesjonalnego i wyposażonego studia.

o mnie 2

 

 

o mnie 4 1

 

Tak w 2013 roku powstało miejsce- studio PROdetailer, gdzie zrealizowałem już setki realizacji i zabezpieczyłem dziesiątki aut.

Obecnie poza realizacją projektów w studio przeprowadzam indywidualne szkolenia detailingowe oraz wspólnie z przyjaciółmi z branży wykonuje detailingowe realizacje.

W 2019 roku wraz z moim adeptem Mateuszem wykonaliśmy wspaniałe realizacje u wymagającego Klienta ze Szkocji gdzie pracowaliśmy nad wyjątkowymi samochodami:
Ford Escosrt Cosworth, Porsche 911 czy Audi RS4.

Zanim motoryzacja pochłonęła mnie na dobre prowadziłem hodowle ptaszników oraz byłem zagożałym spinnigistą. Kolarstwo MTB również nie jest mi obce i dobre kilka lat przejeżdziłem na " na dwóch " kołkach.

 

 

Nasze realizacje

 • BMW M2
  BMW M2
  Nakładanie powłoki ceramicznej - oklejanie samochodu folią ochronną
 • VOLVO S90
  VOLVO S90
  Ceramika na lakier, ochrona lakieru samochodowego
 • BMW 5 F10
  BMW 5 F10
  Renowacja lakieru samochodowego - powłoki kwarcowe - folia ochronna PPF
 • PORSCHE PANAMERA GTS
  PORSCHE PANAMERA GTS
  Korekta lakieru, powłoka ceramiczna
 • AUDI A4
  AUDI A4
  Odświeżenie lakieru samochodowego i detailing wnętrz.
 • LEXUS RC 350
  LEXUS RC 350
  Renowacja lakieru samochodowego, nakładanie powłoki ceramicznej
Zobacz więcej