Ceramiczna ochrona lakieru na samochód - Tychy Katowice Mikołów

facebook youtube

CERAMICZNA OCHRONA LAKIERU
INNOWACYJNE METODY ZABEZPIECZENIA POWIERZCHNI

 

SPRAWDŹ NASZE USŁUGI

Powłoka ceramiczna na lakier

  • Czas trwania: 2 - 4 dni
  • Cena: od 1500 zł

Co daje powłoka ceramiczna na samochód?

Powłoka ceramiczna na samochodzie to warstwa płynnego polimeru nakładana na zewnętrzną część pojazdu. Powłoka wiąże się z farbą i tworzy warstwę ochronną, która pomaga chronić farbę przed uszkodzeniami i pogorszeniem stanu spowodowanym działaniem czynników atmosferycznych.

Powłoka ceramiczna na samochodzie zapewnia warstwę ochronną, która pomaga chronić zewnętrzną część samochodu przed uszkodzeniami spowodowanymi narażeniem na działanie czynników atmosferycznych. Powłoka tworzy trwałą i twardą warstwę, która chroni przed promieniami UV, utlenianiem, kwaśnymi deszczami, ptasimi odchodami i innymi zanieczyszczeniami, które mogą uszkodzić lakier samochodu. Tworząc hydrofobową powierzchnię, powłoka ceramiczna ułatwia również czyszczenie samochodu, zachowując jego blask i połysk na dłużej. Ogólnie rzecz biorąc, powłoka na auto to trwałe i skuteczne rozwiązanie chroniące lakier pojazdu i utrzymujące jego wygląd jak nowy.

 

Dlaczego warto zabezpieczyć lakier powłoką ceramiczną?

Powłoki kwarcowe chronią powerzchnią przed czynnikami zewnętrzmi jak sól, promieniowanie UV i kwaśne deszcze. W skuteczny sposób spowalniają proces starzenia się lakieru, a zabezpieczone powierzchnie charakteryzują się niezwykłą głębią koloru i połyskiem.

Kwarcowe powłoki ochronne wypełniając pory zabezpieczonej powierzchni wygładzaja jej strukturę dzięki czemu drobiny brudu mają mniej "punktów" zaczepienia. Powierzchnię zabezpieczona powłoką łatwiej i szybciej się myje.

Powłoki ochronne charakterysują się własciowściami hydrofobowymi co oznaczna, że mają zdolność to samooczyszczania. Pamietac natomiast musimy, że efekt hydrofobowy to tylko efekt uboczny. Głównym zadaniem powłok jest "odcięcie" powierzchni od powietrza i spowolnienie procecu utleniania\ oksydacja \ płowienia.

Zabezpieczony pojazd powłoką cermaczną rzadziej wymaga mycia, a sam proces bieżącej pielęgnacji jest prosty i szybki.

Powłoka ceramiczna na samochód - Tychy, Katowice, Mikołów, Lędziny, Bieruń, Pszczyna