Folia ochronna na samochód, folia PPF

facebook youtube

ZABEZPIECZENIE LAKIERU SAMOCHODOWEGO
FOLIĄ PPF

 

SPRAWDŹ NASZE USŁUGI

Folia ochronna na samochód

 • Czas trwania: 1 - 7 dni
 • Cena: od 500 zł

To obecnie najtrwalsza i najskuteczniejsza forma ochrony lakieru, wyświetlaczy lcd czy elementów dekoracyjnych typu"piano black".

Folie ochronne wykonane są z poliuretanu, który cechuje się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz zachwouje swoją elastyczność bez względu na temperaturę otoczenia oraz warunki atmosferyczne. Jest zupełnie przeźroczysty i odpony no promieniowanie UV . Folie ochronne PPF to jedyne rozwiązania na efekt wypiaskowania, odpryski czy nawet drobne "obcierki" parkingowe.

Dodatkowo folie PPF najnowszej generacji dzięki opatentowanej technologii Self Heling posiadają właściwości samoregeneracji. Oznacza to, że drobne rysy "zabliźniają się" się pod wpływem ciepła.

 

Czy warto zainwestować w folie ochronne PPF i kiedy najlepiej to zrobić?

Zdecydowanie WARTO i najlepiej to zrobić kiedy auto ma niewielki przebieg . Aplikując przeźroczystą folią ochronną na nowym samochodzie zabezpieczamy możlwie najlpeszy stan lakieru czy innych elementów. Folie PPF to bezkompromisowa ochrona wszelkich powierzchni.

folie ochronne ppf 2

 

 

folie ochronne ppf 1

 

Jakie elementy można zabezpieczyć folią PPF?

Folie PPF można zaaplikować na wszelkie zewnętrzne powierzchnie karoserii jako pojedyńcze elementy, a także w formie elastycznych pakietów.

Z powodzeniem możemy zabpieczyć folią ochronna tylko reflektry, maskę czy zderzak. Możemy również pójść krok dalej i skorzystać z pakietu full front, w którym aplikujemy folie ochronną na wszyskie elementy narażone na odpryski tj. zderzak, maska, reflektory, błotniki, słupki A, nadszybie i lusterka. Folie PPF idealnie sprawdzą się do ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi wnęk klamek, prógów drzwi czy tzw. parapetu, czyli górnej części tylnego zderzaka.

 

Bezbarwne folie ochronne występuja miedzy innymi w połysku i satynie= mat. PPF w połysku nie zmieni nam wizulanie auta, dlatego możemy zabezpieczyć tylko maskę czy cały front pojazdu. Natomiast PPF w macie= satynie idealnie sprawdzi się do ochrony matowych lakierów i tu ciekawostka również do ochrony lakieru w połysku- pod warunkiem że wybierzemy wariant ochrony FULL BODY, a więc gdy zabepzieczymy cały pojazd, który fabrycznie wyjechał z lakierem błyszczącym. Jest to bardzo ciekawa propozycja do zmiany stylicacji auta- jeśli chcemy uzyskać efekt matowego lakieru jednocześnie zapewniająć mu najlepszą możliwą ochronę.

3

 

 

4

 

Korzyści:

 • bezkonkurencyjna ochrona przed zarysowaniami, odpryskami, efektem wypiaskowania
 • trwałość
 • posiadają zdolność do samoregeneracji
 • folia jest niewidoczna - w kazdej chwili uszkodzony element
 • fragment folii mozna wymienić
 • proces w pełni odwracalny
 • ochrona reflektorów
 • ochrona progów wejściowych
 • ochrona wnęk klamek
 • ochrona progu załadunkowego tzw. parapet

 

Przed aplikacją folii ochronnych PPF zawsze wykonujemy usłuMYCIE PRO Przed aplikacją folii ochronnej PPF wykonujemy kompleksowe / detailingowe oczyszczenie powierzchni aby była idealnia gładka oraz w niektóych przypadkach wykonujemy odświeżenie/ one step powierzchni lakierniczej. Czas usługi apliakcji folii ochronnych może wynieść 1-2h w przpadku pojedyńczych elementów do nawet 4-5 dni w przypadku aplikacji na cały pojazd.